Sunday, 31 August 2014

Kurs greckiego w Grecji / Modern Greek course in GreeceKurs greckiego na Krecie: 29.09-06.10.2014.
Zakwaterowanie: www.diktamos.gr .
Planujemy zajęcia w formie warsztatowej, jak najwięcej w terenie i w interakcji z native speakerami. Między sobą też będziemy mówić po grecku. Metoda sprawdzona na Erazmusie w Rethymno: bardziej zaawansowani pomagali początkującym i dzięki temu każdy miał szansę się rozgadać. Będą zadania do wykonania w terenie bez użycia angielskiego, ale też konsultacje stacjonarne dla najbardziej początkujących i bardziej zaawansowanych potrzebujących rozwiania wątpliwości gramatycznych. Wszystko według Waszych potrzeb.
Nasz gospodarz Kostas już Wam szykuje atrakcje kulturalno-krajoznawcze. Będzie dużo prawdziwej greckiej gościnności i rodzinna atmosfera. :)
Tygodniowy kurs (ok. 20 godz. z polską lektorką i nativami), z zakwaterowaniem, śniadaniami za półdarmo i zniżką w tawernie Knossos, to koszt 800 zł.
Przelot we własnym zakresie.
Zapisy: biuro@e-polyglots.com .

----------------------

Who'd like to join us for a Greek language course in Crete 29.09-06.10.2014 based in www.diktamos.gr ? 190 Euro for housing and around 20 hours of learning in practice? Let me know if you're interested: biuro@e-polyglots.com .

No comments:

Post a Comment